Wspólnota Jeruzalem

Przy parafii pw. św. Ojca Pio. Światowe Dni Młodzieży - ŚDM. I stopień - Spotkanie. II stopień - kurs Alfa. III stopień - 8 Błogosławieństw. Oto Ten przeznaczony jest na upadek i na powstanie wielu w Izraelu i na znak, któremu sprzeciwiać się będą. A Twoją duszę miecz przeniknie, aby na jaw wyszły zamysły serc wielu. GPP na Jasną . Opiekun ks. Grzegorz Leszczyński. Tel 58 326 07 90. Stopień I piątek o godz. 19.00 po Mszy Świętej stopień II i III w czwartek o godz.19.00 po Mszy Świętej.

OVERVIEW

This domain dm.parafiapio.pl presently has a traffic classification of zero (the smaller the better). We have evaluated zero pages within the web page dm.parafiapio.pl and found one website referring to dm.parafiapio.pl.

DM.PARAFIAPIO.PL RANKINGS

This domain dm.parafiapio.pl is seeing alternating quantities of traffic all round the year.
Traffic for dm.parafiapio.pl

Traffic ranking (by month) for dm.parafiapio.pl

Traffic ranking by day of the week for dm.parafiapio.pl

Parafia Rzymskokatolicka pw. Św. Ojca Pio

W I piątek miesiąca i uroczystości. Tel 58 326 07 90.

WHAT DOES DM.PARAFIAPIO.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of dm.parafiapio.pl Mobile Screenshot of dm.parafiapio.pl Tablet Screenshot of dm.parafiapio.pl

DM.PARAFIAPIO.PL HOST

We caught that a lone root page on dm.parafiapio.pl took seven thousand and seventy-eight milliseconds to download. I could not observe a SSL certificate, so therefore I consider dm.parafiapio.pl not secure.
185.23.21.18

I observed that dm.parafiapio.pl is operating the LiteSpeed os.

Wspólnota Jeruzalem

DESCRIPTION

CONTENT

This domain states the following, "Światowe Dni Młodzieży - ŚDM." Our analyzers observed that the web page stated " II stopień - kurs Alfa." The Website also stated " III stopień - 8 Błogosławieństw. Oto Ten przeznaczony jest na upadek i na powstanie wielu w Izraelu i na znak, któremu sprzeciwiać się będą. A Twoją duszę miecz przeniknie, aby na jaw wyszły zamysły serc wielu. Tel 58 326 07 90. Stopień I piątek o godz. 00 po Mszy Świętej stopień II i III w czwartek o godz."

OTHER WEB PAGES

Elżbietanki w Tanzanii

Poświęcenie Groty NMP w Maganzo. w parafii przygotowuje się posiłek dla wszystkich wierzących uczestniczących w uroczystościach. Przeniesienie figury Matki Bożej do groty. W podziękowaniu parafia ubrała nas w tradycyjne stroje. Środa, 29 lipca 2015. W naszej diecezji w ubiegłą sobotę święcenia kapłańskie przyjęło dwóch diakonów. Sobota, 27 czerwca 2015.

Parafialny klub HDK

050ml krwi! W naszej wspólnocie parafialnej już po raz czternasty organizowana jest Czerwona Niedziela. 150ml krwi! Honorowe oddawanie krwi 07. 300ml krwi! Serdecznie zachęcamy do akcji szukania dawcy szpiku który odbędzie sie 12. Zostań dawcą szpiku - informacje. 2013 Parafialny klub Honorowych Dawców Krwi.

Fundacja Sternik-Kraków

Szkoły Sternika powołała do życia grupa rodziców, którzy poszukiwali dla swoich dzieci modelu edukacyjnego łączącego naukę. Pragnęli oni wychowywać dzieci w duchu pracowitości, szczerości, wolności. I odpowiedzialności, tak aby wyrosły one na osoby potrafiące dokonywać pozytywnych zmian w swoim życiu jak i w społeczeństwie.

Strona ministrantów parafii Św. Jacka w Straszynie

ZBIÓRKA DLA LITURGICZNEJ SŁUŻBY OŁTARZA. Dnia 6 Stycznia 2015 w święto Trzech Króli w domu rekolekcyjnym odbył się opłatek ministrancki . Na którym spotkali się prawie wszyscy ministranci oraz ich rodziny. Poniżej kilka zdjęć ze spotkania. BĘDĄ SIĘ ODBYWAĆ W KAŻDĄ SOBOTĘ O GODZ.