Parafia Rzymskokatolicka pw. Św. Ojca Pio

Parafia pw. św. Ojca Pio. Z udziałem dorosłych 07.30. Z udziałem małych dzieci 09.00. Z udziałem młodzieży 10.00. Z udziałem dzieci szkolnych 11.15. Suma parafialna 12.30. Z udziałem dorosłych 18.00. 730, 8.30, 18.00, 19.00 oprócz sobót. Nasze biuro parafialne czynne jest. Poniedziałek 17.00 - 17.45;. Środa 9.00 - 10.00. Czwartek 18.30 - 19.30. Piątek 18.30 - 19.00 sprawy małżeńskie. W I piątek miesiąca i uroczystości. Parafia Rzymskokatolicka pw. Św. Ojca Pio. Tel 58 326 07 90. Biuro Parafial.

OVERVIEW

This domain parafiapio.pl presently has a traffic classification of zero (the smaller the better). We have evaluated zero pages within the web page parafiapio.pl and found two websites referring to parafiapio.pl.

PARAFIAPIO.PL RANKINGS

This domain parafiapio.pl is seeing alternating quantities of traffic all round the year.
Traffic for parafiapio.pl

Traffic ranking (by month) for parafiapio.pl

Traffic ranking by day of the week for parafiapio.pl

Krzysztof Ziętarski Fotografia

Ślub i wesele Kasi i Szymona odbyły się w lutowej, dość chłodnej aurze. Mimo że pogoda była dość kapryśna, to impreza była gorąca i z przytupem. Ślub odbył się w kościele pw. Czyli w Gdyniu u Redemptorystów. Zapraszam do oglądania 136 kadrów.

WHAT DOES PARAFIAPIO.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafiapio.pl Mobile Screenshot of parafiapio.pl Tablet Screenshot of parafiapio.pl

PARAFIAPIO.PL HOST

We caught that a lone root page on parafiapio.pl took one thousand one hundred and eighty-eight milliseconds to download. I could not observe a SSL certificate, so therefore I consider parafiapio.pl not secure.
185.23.21.18

I observed that parafiapio.pl is operating the LiteSpeed os.

Parafia Rzymskokatolicka pw. Św. Ojca Pio

DESCRIPTION

CONTENT

This domain states the following, "Z udziałem małych dzieci 09." Our analyzers observed that the web page stated " Z udziałem dzieci szkolnych 11." The Website also stated " Nasze biuro parafialne czynne jest. W I piątek miesiąca i uroczystości. Tel 58 326 07 90."

OTHER WEB PAGES

Parafia pw. Św. App. Piotra i Pawła w Kaliszu - www.parafiapiotraipawla.kalisz.pl

Zapraszam do wspólnego pielgrzymowania . Kto poda kubek świeżej wody do picia jednemu z tych najmniejszych, dlatego, że jest moim uczniem, powiadam wam, nie utraci swej nagrody. 28 Diecezjalny Przegląd Pieśni i Piosenki Religijnej Sacrosong 2017. Pielgrzymka z okazji 100 lecia objawień fatimskich. Dziękczynienie z okazji XXX lecia parafii.

Parafia pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła

Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Rafał Brzozowski i pomoc dzieciom nieuleczalnie chorym. Burmistrz Miasta Nowy Dwór Mazowiecki, Komitet Społeczny na rzecz pozyskiwania środków pieniężnych dla małoletnich nieuleczalnie chorych dzieci z terenu miasta Nowy Dwór Mazowiecki, Ks. Dziekan dr Krzysztof Czyżyk zaprosili wszystkich na koncert kolęd 28 stycznia 2018 r. Wydarzenie rozpoczęło się od Ms.

Parafia pw. św. Piotra i Pawła Ap. w Złotowie

Utwory czeskiego kompozytora Petra Ebena z serii Hiob na organy wykonała Marta Dramowicz-Wojtacka. W recytacji poezji Czesława Miłosza towarzyszył jej Jan Billert.

Oficjalna Strona Parafii Rzymskokataolickej w Piotrawinie - OFICJALNA STRONA INTERNETOWA PARAFII PIOTRAWIN

Oficjalna Strona Parafii Rzymskokataolickej w Piotrawinie. OFICJALNA STRONA INTERNETOWA PARAFII PIOTRAWIN. Wszechmogący Boże, święty Stanisław, Biskup, nieustannie broniąc Twojej chwały padł pod ciosami prześladowców, spraw, abyśmy za jego wstawiennictwem aż do śmierci trwali w nienaruszonej wierze. Przez Chrystusa, Pana naszego.

ParafiaPisarzowa.tk Strona parafialna

Ruszyła nowa strona naszej parafii. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, potem Msza św. W Tarnowie obchodzimy XXVII Światowy Dzień Młodzieży modlimy się szczególnie za naszą młodzież. 5 W Wielki Piątek rozważamy mękę i śmierć Chrystusa, przypominamy.